Hovězí komplet 500g

Hovězí komplet 500g

0% (0 hodnocení)
Na objednávku
68,00 Kč
ks
výrobce:Pansen-express
cena bez DPH:59,13 Kč
cena vč. DPH:68,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Hovězí komplet 500g - BARF receptura celé zvíře (maso, vnitřnosti, kosti), přidáváme už jen zeleninu, ovoce

Syrové hrubomleté mražené hovězí maso komplet je BARF receptura celé zvíře, která obsahuje maso, vnitřnosti a také kosti v přirozeném poměru. Název na etiketě od výrobce: Kuh-Komplet (kráva-komplet)

Složení masa: 40% Maso (svalovina), 40% Vnitřnosti, 20% Kosti a chrupavky (kosti jsou jemně namleté a proto neobsahují ostré úlomky).

Krmné doporučení: Obsahem svaloviny a recepturou celé zvíře je toto maso vhodné pro dlouhodobé krmení běžně aktivních zvířat. Při krmení tímto masem přidáváme už jen rostlinné složky (zelenina, ovoce).

Původ masa: Původ tohoto hovězího masa je Německo. Zvířata převážně z volného chovu s přirozenou výživou na pastvě (tráva, byliny, luční květiny), v zimě pak seno nebo siláž (přirozeně zfermentované rostliny).

Žádná laciná plniva - Toto maso neobsahuje separát z kostí, rozemleté kůže, masokostní moučky (ani žádné jiné kafilerní produkty). Neobsahuje rostlinné odpady, sóju, přidané tuky ani žádná jiná laciná plniva.

Analytické složky: Protein: 18,0%, tuk: 16,0%, vláknina: 0,6%, popel: 1,2%, vlhkost: 68,0%.

Maso je hrubě namleté na menší kousky o velikosti 1 až 2 cm a vakuově zabaleno po 1000 gramech ve foliových vaničkách o  rozměru 18 x 16 x 5 centimetrů.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal