Hovězí neprané zelené dršťky 500g

Hovězí neprané zelené dršťky 500g

0% (0 hodnocení)
Skladem
72,00 Kč
EAN: 4260020741109
výrobce:Pansen-express
cena bez DPH:62,61 Kč
cena vč. DPH:72,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Doplňují dobré bakterie pro zdravou střevní floru, také zdravá pochoutka pro psy a kočky

Syrové hrubomleté mražené hovězí zelené neprané dršťky jsou důležitou součástí výživy. Dršťky obsahují zbytky zfermentované rostlinné potravy, které organismu dodávají dobré bakterie pro zdravou střevní floru. Název na etiketě od výrobce: Pansen-grün (dršťky zelené).

Složení dršťek: 100% hovězí dršťky (žaludky) a předžaludky (bachor, čepec, kniha, sléz).

Krmné doporučení: Dobře stravitelné masité hovězí žaludky (dršťky) můžeme občas podávat samotné. Z pohledu BARFu jsou žaludky jemné (křehké) maso. Ale není to houževnatá svalovina. Při zařazování drštek do jídelníčku dbáme (v čase týdnů) na skladbu „celé zvíře“ (svalovina, vnitřnosti, kosti, rostlinné složky).

Původ masa: Původ těchto hovězích dršťek je Německo. Zvířata převážně z volného chovu s přirozenou výživou na pastvě (tráva, byliny, luční květiny), v zimě pak seno nebo siláž (přirozeně zfermentované rostliny).

Žádná laciná plniva - Tyto dršťky neobsahují separát z kostí, rozemleté kůže, masokostní moučky (ani žádné jiné kafilerní produkty). Neobsahují rostlinné odpady, sóju, přidané tuky ani žádná jiná laciná plniva.

Analytické složky: Analytické složky: Protein: 20,0%, tuk: 5,0%, vláknina: 1,1%, popel 1,2, vápník 0,12%, fosfor 0,13%, vlhkost: 71,0%

Dršťky jsou hrubě namleté na menší kousky o velikosti 1 až 2 cm a vakuově zabaleny po 500 gramech ve dvojitých foliových vaničkách rozměrů 18 x 16 x 2,5 centimetrů pro možnost snadnějšího rozdělení.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal