cdVet čistič střev pro psy

88% (10 hodnocení)
590,00 Kč
cena bez DPH:513,04 Kč
cena vč. DPH:590,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

cdVet čistič střev pro psy  je přírodní doplněk výživy pro psy, který pomáhá při trávicích nebo střevních problémech. Střevům dodává čistící byliny + zeleninové extrakty, které aktivují zlenivělou peristaltiku a zanesené střevo vyčistí od hnilobného nánosu, který je živnou půdou pro plísně, škodlivé bakterie a červy. 

Lepší příjem živin - Poruchy trávení, zvracení, průjmy a ostatní střevní potíže jsou prakticky vždy následkem nepřirozené výživy, chemie a toxinů, které střevní mikroflóru uvádí do nerovnováhy. Očista střev zlepší příjem živin a připraví podmínky pro osídlení dobrými bakteriemi. 

Po antibiotikách - Vyčistit střeva doporučujeme také po antibiotikách nebo po chemickém odčervení, stejně tak psům krmeným tepelně zpracovaným krmivem je vhodné vyčistit střevo nejméně jednou ročně. Vzorem této přírodní receptury je vlk, který ví, že s pomocí určitých bylin lze docílit obrazné vymetení střevních stěn. 

Doplnit bakterie - Po očistě střeva doplníme dobré bakterie přípravkem cdVet Aktivní střevo, jehož speciální kombinace fermentovaných cdVet bylin podporuje přirozenou očistu střeva, dodává dobré bakterie a tím podporuje optimální vyvážení zdravé střevní mikroflóry (léty osvědčená kombinace pro upevnění zdraví).

Složení: Ovocný ocet, dextróza, šťáva z černého bezu, šťáva z červené řepy, fermentované obilí, laktóza, extrahovaná jadérka grapefruitu, výtažky z oregána, ginkga, artyčoku, tymiánu, anýzu, vpravo orientovaná kyselina mléčná

Analýza: Hrubý tuk < 0,2%; hrubý popel < 0,4%; hrubý protein < 0,3%, hrubá vláknina < 0,5%, sodík < 0,02%, vlhkost 91%

 

Doporučené dávkování: 

  • Pes do 40 kg denně 3 ml na 10 kg váhy 
     
  • Pes nad 40 kg denně 2 ml na 10 kg váhy 
     
  • Doporučujeme podávat minimálně 2 týdny, pro větší efekt je vhodné podávat Čistič střev až 4 týdny 

Způsob podávání - Tento tekutý krmný doplněk je zamícháním do krmiva psy bez problémů přijímán. U citlivých jedinců jej zamícháme do mletého masa a nebo jej injekční stříkačkou aplikujeme vedle jazyka.

Skladování: Po otevření skladovat v chladničce a spotřebovat nejlépe do šesti až deseti týdnů.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

varianty produktu (3)

590,00 Kč
Na objednávku
1 065,00 Kč
Na objednávku
1 640,00 Kč
Na objednávku