cdVet čistič střev v prášku

0% (0 hodnocení)
316,00 Kč
EAN: 4040056003132
výrobce:cdVet
cena bez DPH:274,78 Kč
cena vč. DPH:316,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

cdVet čistič střev v prášku je přírodní doplněk výživy pro kočky a citlivé psy, který pomáhá při trávicích nebo střevních problémech. Střevům dodává kvasnice, čistící kůru s vlákninou a byliny, které aktivují zlenivělou peristaltiku. Zanesené střevo vyčistí od hnilobného nánosu, který je živnou půdou pro plísně, škodlivé bakterie a červy. 

Zahušťuje sliznice - Obsahuje jilmovou kůru jejíž taniny (třísloviny) zahušťují sliznice střev a tím snižují možnost vniknutí virů a toxinů do organismu. Navíc kůra obsahuje hodně vlákniny pro očistu střeva, a bohatá je také na minerální látky, stopové prvky a hodnotné živiny. 

Váže viry a toxiny - Obsažený přírodní jílový minerál bentonit váže přirozeným způsobem viry, toxiny a plísně, které jsou pak spolu se stolicí vyloučeny. Speciální pivovarské kvasnice v cdVet Čističi střev podporují dobré trávení a tím přispívají k lepšímu příjmu živin a vitálních látek. 

Po antibiotikách - Vyčistit střeva doporučujeme také po antibiotikách nebo po chemickém odčervení, stejně tak zvířatům krmeným tepelně zpracovaným krmivem provádíme očistu střev nejméně jednou ročně. Vzorem této receptury nám byla volně žijící zvířata, která vědí, že s pomocí kůry stromů, keřů a nebo určitých bylin lze docílit čistoty střev. 

Doplnit bakterie - Po očistě střeva doplníme dobré bakterie přípravkem cdVet Aktivní střevo, jehož speciální kombinace fermentovaných cdVet bylin podporuje přirozenou očistu střeva, dodává dobré bakterie a tím podporuje optimální vyvážení zdravé střevní mikroflóry (léty osvědčená kombinace pro upevnění zdraví).

 

Složení: Speciální pivovarské kvasnice, vrbová a jilmová kůra, extrakt z grapefruitových jader, oregano, vpravo orientovaná kyselina mléčná, bentonit-montmorillonit (přírodní jílový minerál)

Analýza: Hrubý protein 10,2%; hrubý tuk 2%; hrubá vláknina 4,9%, hrubý popel 35,2%, vápník 0,77%; fosfor 0,17%, popel nerozpustný v kyselině solné 29,0% 

Doporučené dávkování na jeden den:

  • Kočky: 1 až 2 zarovnané odměrky na 5 kg tělesné váhy po dobu alespoň 14 dní jednou denně do krmiva
  •  Psi: 1 až 2 zarovnané odměrky na 5 kg tělesné váhy po dobu alespoň 30 dní jednou denně do krmiva

Pro obsah bentonit-montmorillonitu může tento doplněk tvořit max. 5% denní krmné dávky

1 zarovnaná odměrka odpovídá cca 1 gram (odměrka je uvnitř balení)

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

varianty produktu (2)

316,00 Kč
Skladem
536,00 Kč
Na objednávku