cdVet eukalyptový čistič uší Roztoč Ex 20ml

cdVet eukalyptový čistič uší Roztoč Ex 20ml

0% (0 hodnocení)
Na objednávku
537,00 Kč
výrobce:cdVet
cena bez DPH:443,80 Kč
cena vč. DPH:537,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

cdVet eukalyptový čistič uší Roztoč Ex 20ml je pro náročnější péči o uši, na záněty, roztoče či svrab. Je určen pro psy, kočky i koně.

Roztoči & Infekce - Ušní roztoči jsou nepříjemným a také nebezpečným problémem, rádi hnízdí ve vnitřní části uší a pokud nejsou včas zlikvidováni, může dojít k bakteriální infekci. Eukalyptový přípravek Roztoč Ex odpuzuje a hubí roztoče, aniž by přitom zatěžoval organizmus toxickou chemií. 

Příznaky napadení - Hlavními příznaky napadení roztoči je tvorba nadměrného množství červeno-hnědého až černého ušního mazu. V uších dochází ke svědění, zvířata pak třepou hlavou a mnohdy si rozškrábou uši až do krve. 

Intenzivní očista a péče - Díky jemnému éterickému oleji je přípravek velmi vzlínavý a zakrátko pronikne i do vnitřních záhybů uší, kde zajišťuje intenzivní očistu a dlouhotrvající péči. Velmi dobře rozpouští a uvolňuje ušní maz (také starý, zatuhlý nános). 

Dávkovač s kapátkem - Přesné dávkování po jedné kapce zajišťuje červené pryžové mačkátko s šetrně zakulaceným kapátkem integrované do víčka skleněné lékárenská lahvičky. Kapátko je opatřeno ochranným závitovým víčkem.

 

Složení: Olej z citronového eukalyptu; účinná látka Geraniol (organická sloučenina éterického oleje) 

Umělé přidané látky: ŽÁDNÉ

Poznámka: cdVet Eukaliptový čistič uší Roztoč Ex neobsahuje žádné umělé vitamíny, žádné umělé minerální látky, žádné syntetické konzervanty ani laciná plniva. Složen je z čistě přírodních látek >> proto nezatěžuje organismus a nemá vedlejší účinky. 


Doporučená aplikace:


● Před upotřebením lahvičku protřepat a odšroubovat víčko z kapátka 

● Po zvednutí nebo ohrnutí ušního boltce kápneme 1 až 2 kapky do vnitřního ucha 

● Při ušních problémech nebo velkém nánosu ušního mazu aplikujeme po dobu 3 týdnů 1 až 2 krát denně, a dále podle potřeby do odeznění problému 

● Po aplikaci kapek ucho zvenku lehce promasírujeme. 

● Rozpuštěný ušní maz si zvíře vytřepe (zbytky můžeme otřít ubrouskem) 


Účinky obsažených přírodních látek:

Olej citronového eukalyptu: je antiparazitní, uvolňuje svaly, neutralizuje nepříjemné pachy, je antiseptický, protizánětlivý, dezinfikuje, povzbuzuje organismus 

Geraniol: má repelentní účinky

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal