cdVet Fit-Barf Mineral

100% (1 hodnocení)
446,00 Kč
cena bez DPH:387,83 Kč
cena vč. DPH:446,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

cdVet Fit-BARF Mineral je sypký doplněk výživy, který dodává vápník a zajišťuje široké základní zaopatření organismu v oblasti, minerálních látek, stopových prvků a vitamínů.

Zaopatření vápníkem hraje ve výživě psů a koček důležitou roli - můžeme jej dosáhnout krmením dostatečného množství syrových masitých kostí, nebo mletými skořápkami z vajec. cdVet Fit-BARF Mineral obsahuje také vaječné skořápky, které jsou dobrým zdrojem přirozeného živočišného vápníku a tím zaopatřuje organismus při syrové výživě BARF když podáváme málo syrových kostí. Další zdroje 100% přírodních minerálních látek a stopových prvků tvoří v tomto doplňku výživy mořské řasy, kvasnice a výtažky z hroznových jader, které jsou bohaté na přírodní, lehce dostupné mikrovýživné látky. Doplňováním vápníku, ostatních minerálních látek, stopových prvků a vitamínů podporuje cdVet Fit-BARF Mineral fyziologické funkce všech orgánů a procesy látkové výměny což přispívá k udržení nebo obnově zdraví.

 

Pokud nekrmíme žádné syrové kosti (ne každý pes nebo kočka je chce nebo může jíst) pak přidáváme k tomuto doplňku ještě cdVet Fit- BARF Vaječné skořápky.

 

Složení:

Skořápky z vajec (jemně namleté pro snadnou stravitelnost), zvápenatělé mořské řasy, pivovarské kvasnice, sladový květ, extrahovaná hroznová jadérka.

Syntetické přidané látky: ŽÁDNÉ


Analytické složky: 

hrubý popel 70,8%, hrubá vláknina 3,1%, hrubý protein 8,3%, hrubý tuk 1,0%, vápník 24,4%, fosfor < 0,25%, sodík 0,43%, popel nerozpustný v kyselině solné 6,5%


Doporučené dávkování:

denně 1 odměrka na 10 kg tělesné váhy (1 odměrka odpovídá cca 1,6 g)

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

varianty produktu (3)

446,00 Kč
Na objednávku
620,00 Kč
Na objednávku
807,00 Kč
Na objednávku