CdVet oční péče ze silic růží 20ml

CdVet oční péče ze silic růží 20ml

70% (8 hodnocení)
Neznámá
416,00 Kč
EAN: 4040056000568
výrobce:cdVet
cena bez DPH:343,80 Kč
cena vč. DPH:416,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

CdVet oční péče ze silic růží 20ml je velmi šetrný čistící a ošetřující přírodní přípravek z růžové vody ze silic korunních plátků růží pro přirozenou péči o oči. 
Slzení očí - Při potížích s nadměrným slzením nebo pro pravidelné čištění očí po koupání nebo po procházce v prašném prostředí kápneme 1 nebo 2 kapky na spojivkový váček. 
Zánět spojivek - Díky zklidňujícím účinkům růžové vody je cdVet oční péče obzvláště vhodná podpora také při řešení očních potížích jako například zánět očí nebo zánět spojivek. 
Dávkovač s kapátkem - Přesné dávkování po jedné kapce zajišťuje červené pryžové mačkátko s šetrně zakulaceným kapátkem integrované do víčka skleněné lékárenská lahvičky. Kapátko je opatřeno ochranným závitovým víčkem.

Složení:  Růžová voda ze silic korunních plátků růží, chlorid sodný.

Růžová voda uklidňuje a ničí choroboplodné zárodky.

 

 

 

Lepší s pomocníkem - Při kapání do očí kočky postupujte opatrně a nejste-li si jistí, jak bude kočka reagovat, je lepší mít k ruce pomocníka. Lahvičku držíme v dostatečné vzdálenosti od oka a stiskem červeného hrdla kápneme 1 až 2 kapky na spojivkový váček.

Nečistoty vytřeme - Vyplavené nečistoty spolu se zbytky kapek v okolí oka opatrně setřeme například čistým kapesníkem nebo jinou jemnou čistou látkou ve směru od oka.

Jak často kapat - cdVet kapky do očí pro kočky můžete používat podle potřeby i vícekrát denně, nebo jen občas podle situace - jako prevenci.


Příčiny nemocí očí u koček a psů

Mezi časté nemoci očí u kočky a psa patří například zánět očí (obvykle spojivek), který je nepříjemný. Tento zánět je obvykle provázen symptomy, jako jsou červené (zarudlé) oči a nadměrné slzení očí


Rasově specifické nemoci

Příčiny nemoci očí u koček a psů mohou být rasově specifické, ale svůj podíl samozřejmě má i životní prostředí. Náchylná jsou především dlouhosrstá plemena; postižena však mohou být i plemena šlechtěná např. s obzvláště velkýma očima, nebo mající příliš úzkou či naopak širokou štěrbinu mezi víčky, nebo plemena se srstí na okraji očního víčka.


Vnější příčiny nemoci

K vnějším příčinám nemoci očí u koček, které mohou způsobit zánět a další nemoci očí, patří také podráždění prachem, průvanem, koupáním ve špinavé vodě, nebo cizími tělesy v oku. Také zplodiny v ovzduší mohou způsobit nemoc očí


Rady praktických léčitelů 

 Rady od léčitelů cdVet  

Odstranit příčiny - Chceme-li při řešení problémů s očima kočky docílit trvalý výsledek (skutečně zdravé oči), pak je potřeba odstranit jejich příčiny. Jako následek přetížení organismu a nedostatku přicházejí příčiny zánětů očí (a ostatních nemocí) prakticky vždy zevnitř.

Nemoc je projev - Je nutné si uvědomit, že nemoci a zdravotní problémy (také záněty očí) jsou ve skutečnosti pouze projevy Přetížení organismu (nepřirozená výživa, chemie, toxiny) a projevy Nedostatku (chybějící živiny).

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal