kategorie
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 0
týden: 0
celkem: 27837
ChristiesDirect.com - Dog Grooming & Animal Grooming Specialists - Buy Online. Low cost next day delivery to the UK and Ireland. Cheap international shipping rates
CdVet oční péče ze silic růží 20ml

CdVet oční péče ze silic růží 20ml

80% (3 hodnocení)
Skladem
358,00 Kč
EAN: 4040056000568
výrobce:cdVet
cena bez DPH:295,87 Kč
cena vč. DPH:358,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

CdVet oční péče ze silic růží 20ml je velmi šetrný čistící a ošetřující přírodní přípravek z růžové vody ze silic korunních plátků růží pro přirozenou péči o oči. 
Slzení očí - Při potížích s nadměrným slzením nebo pro pravidelné čištění očí po koupání nebo po procházce v prašném prostředí kápneme 1 nebo 2 kapky na spojivkový váček. 
Zánět spojivek - Díky zklidňujícím účinkům růžové vody je cdVet oční péče obzvláště vhodná podpora také při řešení očních potížích jako například zánět očí nebo zánět spojivek. 
Dávkovač s kapátkem - Přesné dávkování po jedné kapce zajišťuje červené pryžové mačkátko s šetrně zakulaceným kapátkem integrované do víčka skleněné lékárenská lahvičky. Kapátko je opatřeno ochranným závitovým víčkem.

Složení:  Růžová voda ze silic korunních plátků růží, chlorid sodný.

Růžová voda uklidňuje a ničí choroboplodné zárodky.

 

 

 

Lepší s pomocníkem - Při kapání do očí kočky postupujte opatrně a nejste-li si jistí, jak bude kočka reagovat, je lepší mít k ruce pomocníka. Lahvičku držíme v dostatečné vzdálenosti od oka a stiskem červeného hrdla kápneme 1 až 2 kapky na spojivkový váček.

Nečistoty vytřeme - Vyplavené nečistoty spolu se zbytky kapek v okolí oka opatrně setřeme například čistým kapesníkem nebo jinou jemnou čistou látkou ve směru od oka.

Jak často kapat - cdVet kapky do očí pro kočky můžete používat podle potřeby i vícekrát denně, nebo jen občas podle situace - jako prevenci.


Příčiny nemocí očí u koček a psů

Mezi časté nemoci očí u kočky a psa patří například zánět očí (obvykle spojivek), který je nepříjemný. Tento zánět je obvykle provázen symptomy, jako jsou červené (zarudlé) oči a nadměrné slzení očí


Rasově specifické nemoci

Příčiny nemoci očí u koček a psů mohou být rasově specifické, ale svůj podíl samozřejmě má i životní prostředí. Náchylná jsou především dlouhosrstá plemena; postižena však mohou být i plemena šlechtěná např. s obzvláště velkýma očima, nebo mající příliš úzkou či naopak širokou štěrbinu mezi víčky, nebo plemena se srstí na okraji očního víčka.


Vnější příčiny nemoci

K vnějším příčinám nemoci očí u koček, které mohou způsobit zánět a další nemoci očí, patří také podráždění prachem, průvanem, koupáním ve špinavé vodě, nebo cizími tělesy v oku. Také zplodiny v ovzduší mohou způsobit nemoc očí


Rady praktických léčitelů 

 Rady od léčitelů cdVet  

Odstranit příčiny - Chceme-li při řešení problémů s očima kočky docílit trvalý výsledek (skutečně zdravé oči), pak je potřeba odstranit jejich příčiny. Jako následek přetížení organismu a nedostatku přicházejí příčiny zánětů očí (a ostatních nemocí) prakticky vždy zevnitř.

Nemoc je projev - Je nutné si uvědomit, že nemoci a zdravotní problémy (také záněty očí) jsou ve skutečnosti pouze projevy Přetížení organismu (nepřirozená výživa, chemie, toxiny) a projevy Nedostatku (chybějící živiny).

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal