Delicias - polovlhké krmivo pro dospělé psy 1,5kg
Měkké granule

Delicias - polovlhké krmivo pro dospělé psy 1,5kg

85% (4 hodnocení)
Skladem
285,00 Kč
výrobce:Mediterranean natural
cena bez DPH:247,83 Kč
cena vč. DPH:285,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Delicias - polovlhké krmivo pro dospělé psy 1,5kg

Vysoce stravitelné a velmi chutné kompletní krmivo pro dospělé psy. Je speciálně navrženo přednostně pro malá a střední plemena a pro jedince, kteří mají z různých důvodů potíže se suchým granulovaným krmivem. Obsahuje 70% čerstvého masa - 60% čerstvého masa (kuřecí maso, šunka, vepřová játra, jehněčí a hovězí maso) a 10% lososa a tuňáka.

Díky inovativní technologii výroby se polovlhké krmivo stává novým trendem ve výživě psů. Složky jsou zpracovávány při nízké teplotě, aby byly zachovávány nutriční hodnoty. Je obohaceno o glukosamin, který posiluje vazy chrupavčité tkáně. Jeho předností je vysoká vlhkost, což podporuje snadné trávení a vysokou chutnost. K zajištění stálé čerstvosti je baleno v ochranné atmosféře.

 

Přednosti: polovlhké krmivo je daleko šetrnější k trávícímu traktu. Nejen že se zvířatům dobře přijímá, ale snižuje i některá rizika, jako například torze žaludku u psů velkých plemen. Suché granule při pozření zvířetem a po je-jich zapití vodou bobtnají, což se v případě našeho krmiva nestane. Přidaný glukosamin je vhodný například u kyčelní displasie, po ošetření ortopedických problémů (zlomeniny, vykloubení, natržení vazů, apod). Pomáhá obnově tkáně, šlach a vazů, zabraňuje degenerativním onemocněním. Další velkou výhodou je naše inovativní balení krmiva. Z důvodu zachování všech jakostních znaků je baleno v 1,5Kg a 700g sáčcích, čímž je dostatečně chráněno před znehodnocením a zabrání se ztrátě kvality většího množství krmiva po jeho otevření. Granule jsou určeny pro všechna psí plemena.

Výrobní proces: Všechny bílkoviny, které získáváme z různých druhů mas (vepřová svalovina, kuřecí maso, játra nebo ryby) jsou zpracovávány ve vakuu při nízkých teplotách a to zajišťuje nízkou denaturaci bílkovin s minimální „Maillardovou reakcí". Z tohoto důvodu je krmivo lépe stravitelné a zdravější. Je velmi důležité, aby bílkoviny měly vysoké biologické hodnoty. Bílkoviny nízké hodnoty, které se běžně vyskytují v mase průmyslových výrobků, mají negativní dopad na ledvinové procesy. Alternativa není snížit hladinu proteinů, ale používat bílkoviny z vysokou biologickou hodnotou a zvýšit obsah bílkovin v krmivech. Používáme 75% extrakt z pšenice, to znamená, že se zbavíme většiny vláken, které by mohly kvasit v tlustém střevě. Psí zažívací metabolismus má své limity k obilí a jeho obsahu škrobu, z toho důvodu jsme snížili obsah obilovin a dále budeme snižovat pod průměr, než je v tomto odvětví obvyklé. V důsledku toho jsme získali měkký výrobek s 16% vlhkostí s velmi příjemnou vůní pro psy i jejich majitele.

 

JEHNĚČÍ MASO. Má vysokou biologickou hodnotu proteinů a obsahuje většinu z esenciálních aminokyselin. Je bohaté na železo  a vitamín B.

SERRANO ŠUNKA. Jedná se o vysoce kvalitní maso bohaté na vitamín B (B1, B3 a B6), mastné kyseliny a minerální látky, jako je železo, zinek fosfor a draslík. Jedná se o nízkotučné maso s nízkým obsahem cholesterolu.

KUŘE A KRŮTA. Kuřecí a krůtí maso obsahují vysoké procento proteinů s nízkým obsahem tuku. Je bohaté na vitamín B a na minerální látky jako fosfor a selen.

LOSOS A TUŇÁK. Rybí maso má vysoký obsah mastných kyselin "Omega 3", které pomáhají udržovat kardiovaskulárních systému a napomáhá snížovat hladinu cholesterolu v krvi. Je bohaté na vitamíny A, D a vitamin B a na minerální látky jako fosfor a draslík.

OREGÁNOVÝ OLEJ má jedinečné složení. Obsahuje zejména látku zvanou carvacrol, která funguje jako přirozený zabiják bakterií, virů, infekcí, mikrobů a parazitů. Pro své protiinfekční vlastnosti je vysoce efektivní antivirový, anti-houbový, antibakteriální a dezinfekční prostředek. Oregano má osmkrát více antioxidantů než jablka a třikrát více než borůvky? Antioxidanty pomáhají chránit před poškozením volnými radikály. Oreganový olej je nejsilnější rostlinný olej na světě!

 

Složení: čerstvé maso 60% (kuřecí maso, šunka, vepřová játra, jehněčí, hovězí), losos a tuňák (min. 10%), obiloviny (rýže min. 7%), glycerin, glukóza, brambory.

Analytické složky: Hrubý protein 25,2%, hrubé oleje a tuky 9,4%, hrubý popel 8,3%, hrubá vláknina  0,86%, vlhkost 17,3%,, glukosamin 25 mg/kg, vápník 2,6gr/100g, fosfor: 1,6gr/100g, sodík: 0,77g/100 g, hořčík 0,14g/100g, Metabolizovatelná energie: 341 kcal/100 g.

Doplňkové látky: glukosamin sulfát, kyselina propionová, sorban draselný. vitamin A 21997m.j. vitaminu D3 1920m.j. vitaminu E (alfa-tokoferol) 18m.j.

Antioxidanty: kyselina citronová, olej z oregána. 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal