Hormonální nerovnováha a falešná březost

80% (4 hodnocení)
333,00 Kč
výrobce:Dokonalá láska
cena bez DPH:275,21 Kč
cena vč. DPH:333,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Hormonální nerovnováha a falešná březost  - je olej k vetření do kůže.Vhodné pro fenky trpící hormonální nesrovnalostí a falešnou březostí. Synergická směs rostlinných silic v zastudena lisovaných olejích.

 

Dávkování: 

Aplikační dávka 1 ml (cca 40kapek) na 5kg hmotnosti zvířete. Potřebnou dávku 1 x denně nakapejte do dlaní a vetřete na boční stranu krku, nebo do oblasti zátylky, nebo mezi lopatku či do oblasti beder a kořene ocasu. Přípravek lze také aplikovat do podpaží a nebo do oblasti třísel. Vhodná je i aplikace do oblasti mléčné lišty. V případě zájmu může zvíře olíznout mastné ruce, pokud má v pořádku trávení a není citlivé na oleje.

 

Množství směsi potřebné pro vhodnou dávku poznáte i podle toho, jak je směs absorbována kůží. Jestliže se směs do kůže rychle vsakuje, je to znamením toho, že účinné látky jsou přijímány a organismus je vyhodnocuje jako prospěšné. Pokud se směs nevsakuje, je dávka zbytečně vysoká vůči danému stavu nebo případně se jedná o nevhodně vybranou směs oproti diagnóze. 

Uchovávejte v chladu a temnu. Použitelnost viz dno lahvičky.

 

Složení: 

Slunečnicový olej, vitamín E, esenciální oleje: Matricaria recutita - heřmánek, Pelargonium graveolens - geranium, Foeniculum vulgare - fenykl, Aniba rosaeodora - růžové dřevo, Rosa damascena - růže, Santalum album - santal.

Upozornění: 

Ve výjimečných případech může směs po aplikaci způsobit alergickou reakci projevující se zarudnutím kůže nebo červenými flíčky. Pokud fenka trpí takovouto alergií, není vhodné používat olej k vetření. Vyžádejte si směs v úpravě pro používání do difuzéru pro prostorovou inhalaci. 

Sledujte složení na přípravcích a dejte přednost čisté přírodě!

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

varianty produktu (3)

333,00 Kč
Na objednávku
455,00 Kč
Na objednávku
720,00 Kč
Na objednávku