Hovězí komplet s lososem 500g

100% (1 hodnocení)
Na objednávku
81,00 Kč
EAN: 4260020748474
výrobce:Pansen-express
cena bez DPH:70,43 Kč
cena vč. DPH:81,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

BARF receptura celé zvíře (maso, vnitřnosti, kosti). Přidáno je maso z lososa a zelenina.

Syrové hrubomleté mražené hovězí maso komplet je BARF receptura celé zvíře, která obsahuje maso, vnitřnosti (dršťky) a kosti. Navíc je přidáno maso z lososa a zelenina. Název na etiketě od výrobce: BARF komplet.

Složení masa: 27% Maso (svalovina), 27% Plíce, 17% Chrupavky, 10% Kosti, 9% Losos, 5% Dršťky zelené neprané, 5% Zelenina (mrkev, červená řepa, špenát). Kosti jsou jemně namleté, a proto neobsahují ostré úlomky.

Krmné doporučení: Obsahem svaloviny a recepturou celé zvíře je toto maso vhodné pro dlouhodobé krmení běžně aktivních zvířat. Při krmení tímto masem přidáváme už jen ovoce a trochu zeleniny.

Původ masa: Původ tohoto hovězího masa je Německo. Zvířata převážně z volného chovu s přirozenou výživou na pastvě (tráva, byliny, luční květiny), v zimě pak seno nebo siláž (přirozeně zfermentované rostliny).

Žádná laciná plniva - Toto maso neobsahuje separát z kostí, rozemleté kůže, masokostní moučky (ani žádné jiné kafilerní produkty). Neobsahuje rostlinné odpady, sóju, přidané tuky ani žádná jiná laciná plniva.

Analytické složky: Protein 25,0%, tuk 13,0%, vláknina 1,7%, popel 1,1, vlhkost 64 %.

Maso je hrubě namleté na menší kousky o velikosti 1 až 2 cm a vakuově zabaleno po 500 gramech ve dvojitých foliových vaničkách rozměrů 18 x 16 x 2,5 centimetrů pro možnost snadnějšího rozdělení.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal