Láska 40 - při epileptickém záchvatu

Láska 40 - při epileptickém záchvatu

72% (10 hodnocení)
329,00 Kč
výrobce:Dokonalá láska
cena bez DPH:271,90 Kč
cena vč. DPH:329,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Láska 40 - při epileptickém záchvatu 

Účinně zastavuje přicházející epileptický záchvat a to v případě parciální i generalizované formy epilepsie. Přípravek je úspěšný i u pejsků s vysokou frekvencí záchvatů. U velké skupiny pejsků dochází k prodloužení klidové periody bez záchvatů.

Dávkování: 4 kapky na každých 7 kg hmotnosti pejska. U pejsků s tělesnou hmotností pod 4 kg podávejte jednotnou minimální dávku 3 kapky. 

Příslušný počet nakapejte do dlaní a z nich vytvoříte improvizovanou masku, kterou přiložíte pejskovi na čumáček a tlaminku. Účinek se dostavuje ihned, respektive do tří vteřin. Reakce je subjektivní, v některých případech dochází ke zklidnění i do několika desítek vteřin.

Pozor, při epileptickém záchvatu hrozí pokousání.  

 

Složení:  Boswellia carterii, Boswellia serrata, Ocimum basilicum, Basilicum sanctum, Prunus Dulcis

 

Baleni: 5ml - 100kapek, 10ml - 200kapek

recenze z dokonale lasky
19.04.2017 21:09:20
uživatel:
My patříme k těm, u kterých se nedaří záchvat zastavit úplně, ale i tak jsem za tyto kapičky moc vděčná, protože při jejich použití je záchvat o moc mírnější a Kiliánek s námi zůstává přítomný. Já si myslím, že je to i pro něj moc důležité a velká opora a rozhodně tedy pro mě. (reagovat)
recenze z dokonale lasky
19.04.2017 21:09:52
uživatel:
Chci také moc poděkovat za kapičky. Beníček má 6 roků, je to JRT. Vždy jsem to těžce nesla, když přišel záchvat. Teď, když máme kapičky, záchvat je mnohem kratší, za což jsem hrozně vděčna. Já už poznám kdy to příjde, takže hned nasadím kapičky a po chvilce máme pokoj. Opravdu všem mohu vřele doporučit. Ještě jednou moc děkuji, je to pro nás skoro jako zázrak...Díky, díky... (reagovat)
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

varianty produktu (2)

329,00 Kč
Skladem
598,00 Kč
Na objednávku