Láska 56 proti strachu a úzkosti podpůrný olej

100% (3 hodnocení)
343,00 Kč
výrobce:Dokonalá láska
cena bez DPH:283,47 Kč
cena vč. DPH:343,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Láska 56 proti strachu a úzkosti podpůrný olej

Přípravek se širokým spektrem účinku. Pro pejsky s projevy úzkosti, strachu, tísně, stresu a podobně. Účinně pomáhá uklidňovat psa přírodními látkami. Tyto esenciální oleje a rostlinné oleje nezatěžují organismus a kromě plnění hlavního cíle také napomáhají celkovému zdravotnímu a psychickému stavu psa a také posilují jeho imunitu a centrální nervový systém. Nezapomeňte, že i při užívání léčivého oleje proti strachu a úzkosti zůstává nejdůležitější váš správný přístup ke psovi.

Jsou případy, kdy i správné používání směsi Proti strachu a úzkosti nepřináší změnu v požadovém rozsahu a kvalitě a eliminace symptomů je jen dílčí nebo dočasná nebo pes na směs nereaguje ani po delším používání. Úzkost či strach jsou zde jen dílčím symptomem a u psa je s velkou pravděpodobností přítomna diagnóza postraumatické chronické stresové poruchy. V takových případech je třeba provést terapii traumatu. A kontaktujte nás.

Veterinární přípravek.

Pouze pro zvířata.

Přípravek je určen pro psy

Složení:

Slunečnicový olej, esenciální olej - majoránka zahradní, esenciální olej - levandule úzkolistá, esenciální olej - kozlík lékařský, vitamin E (tokoferol), esenciální olej - šalvěj muškátová

Olejová směs. Je určena ke vtírání do kůže a k inhalaci. Přípravek napomáhá ke zklidnění psychiky při strachu či úzkostných stavech.

Dávkování a způsob použití:

Aplikační dávka 1 ml (cca 40 kapek) na 5 kg hmotnosti zvířete. Potřebnou dávku nakapejte do dlaní a vetřete na boční stranu krku, nebo do oblasti zátylku, nebo mezi lopatky či do oblasti beder a kořene ocasu. Přípravek lze také aplikovat do oblasti třísel. V případě zájmu může zvíře směs olíznout z ruky, pokud má v pořádku trávení a není citlivé na oleje. 

Užívejte do vymizení obtíží nebo trvale. V případě potřeby můžete jednou týdně dávkování jednorázově zvýšit a to až trojnásobně.

Pokud to pes upřednostňuje, může účinné látky inhalovat přímo z lahvičky nebo z vašich dlaní. Než budete lahvičku používat poprvé, prozkoumejte ji a očichejte společně s Vaším psem, nechte jej seznámit se s jeho novým pomocníkem pro dosažení psychické pohody. Nezapomeňte, že i při používání tohoto přípravku zůstává nejdůležitější váš správný přístup ke psovi.

V případě pravidelného používání výrobku po dobu 3 měsíců aplikaci výrobku přerušte na dobu 1 týdne. Je to vhodné pro občasné celkové pročištění organismu.

Pouze pro vnější použití. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Před použitím vždy protřepejte! Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením, teplem. Přípravek není určen pro březí feny. Přípravek není vhodný při epilepsii. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby  

Číslo schválení: 084-19/C

Dagmar Páleníková
20.04.2017 16:51:03
uživatel:
recenze ze stránek dokonalé lásky - Jedním slovem " zázrak" . Před 2 lety nám někdo hodil petardu pod nohy. Od té doby se moje čivinka zaćala bát jak petard tak i bouřky. Po první ràně třes, zmatené běhání, zrychlené dýchání. Před 14 dny při bouřce jsem nakapala pár kapek olejíčku proti strachu a úzkosti do dlanî a holčička si sama přišla a očichávala mi ruku ... okamžitě se uklidnila a usnula. Dnes opět bouřka, opět inhalace a navíc jsem ji olejíček vetřela do třísel, opět se ihned uklidnila. Za 3 hodiny přišla opět vlna hromů a blesků, jdu se podívat co dělá moje holčička ... ležela klidně na sedačce a jak mě viděla nadstavila klidně bříško pro pohlazení. Moc děkuji odvádíte skvělou práci. (reagovat)
Karel Bradáč
20.04.2017 16:53:28
uživatel:
Recenze ze stránek dokonalé lásky - Je to sice hodně mastné, ale pomáhá to. Náš strašpytel co se klepal při každé příležitosti se chová po oleji už delší dobu normálně a vypadá moc dobře. (reagovat)
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

varianty produktu (3)

343,00 Kč
Na objednávku
469,00 Kč
Na objednávku
742,00 Kč
Na objednávku